СТАРТ КУРСА - КАЖДУЮ НЕДЕЛЮ

УГОДА КОРИСТУВАЧА

Ця Угода Користувача (далі - «Угода») укладається між Користувачем та адміністрацією школи ALOHA Language School (далі – школа) і регулює використання інтернет-сайту https://tickets.alohapro.in.ua/conditions (далі - «Сайт»), який є власністю школи. 1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

  1. Користуватися Сайтом дозволено тільки особі - Користувачу, що прийняла усі умови даної Угоди, яка розміщена за посиланням https://tickets.alohapro.in.ua/conditions Угода користувача й інші правила, передбачені на Сайті.

  2. Користувач зобов'язаний ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. При використанні будь-якої частини Сайту, Користувач погоджується з умовами даної Угоди. Якщо Користувач не погоджуєтеся з умовами Угоди, то йому не надається статус Користувача і йому забороняється використовувати Сайт.

  3. Умови Угоди поширюються на всіх користувачів Сайту.

2. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА ТА ШКОЛИ

  1. Якщо Користувач вважає, що на Сайті наявна інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це школу й надати інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяну шкоду (включаючи всі витрати, державне мито та оплату послуг адвоката).

3. КОРИСТУВАЧЕВІ ЗАБОРОНЕНО:

  1. Сприяти розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі;

  2. Вчиняти дії, що порушують права і свободу, честь і гідність будь-якої особи;

  3. Ображати будь-кого;

  4. Використовувати нецензурні вислови, навіть якщо вони маскуються іншими символами;

  5. Зловживати розміщенням не інформативної інформації;

  6. Провокувати словесну війну, що не має відношення до первинної причини суперечки ;

  7. Вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману;

  8. Розміщувати інформацію (включаючи будь-які матеріали), що порушує авторські права, права на знаки для товарів і послуг, права промислової власності та/або права на інші об'єкти інтелектуальної власності, що належать школі та/або третім особам;

  9. Розміщувати інформацію, що порушує права й законні інтереси третіх осіб (у тому числі, розміщення фотографій і відеороликів, основним об'єктом яких є людина, якщо ця людина не давала згоди на розміщення на Сайті фотографії або відео з її участю);

  10. Розміщувати матеріали рекламного, еротичного, порнографічного або образливого характеру;

  11. Використовувати будь-які комп'ютерні програми для автоматизованого збору інформації на Сайті;

  12. Здійснювати незаконний збір, систематизацію, зберігання або поширення персональної інформації інших користувачів;

  13. Розміщувати комп'ютерні віруси або програми, здатні перервати або порушити нормальну функціональність комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також засобів телекомунікації будь-яких осіб.

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОРИСТУВАЧА:

  1. Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, що розміщена на сайті.

  2. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії або бездіяльність при використанні Сайту.

  3. Користувач зобов'язується самостійно та за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, що пов'язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту.

  4. У випадку розміщення Користувачем на Сайті інформації або здійснення інших дій, що не відповідають умовам Угоди, школа має право без повідомлення, виключно на власний розсуд, видалити розміщену Користувачем інформацію, включаючи ту інформацію, у відношенні якої важко визначити її відповідність Угоді та/або законодавству, що застосовується.

  5. За порушення умов даної Угоди, школа має право без попереднього повідомлення блокувати доступ Користувача до Сайту та/або видалити обліковий запис Користувача.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ШКОЛИ:

  1. Школа не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, розміщеної Користувачем на Сайті, включаючи її копіювання, відтворення й поширення, здійснені як у рамках Сайту, так і іншими можливими способами.

  2. Школа не відшкодовує збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту.

  3. Школа не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, що розташована будь-ким на Сайті, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

  4. Школа не несе відповідальності за зміст сайтів, що не належать їй, посилання на які можуть бути присутні на Сайті, і не гарантує їхньої доступності, коректної роботи й відповідності заявленій тематиці.

6. КУРС ALOHA PRO ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

  1. 18 занять, з понеділка по суботу включно;

  2. Одне заняття триває 3 години (перерва 10 хвилин кожну годину);

  3. Всі учбові матеріали для проведення навчання;

  4. Доступ до всіх додаткових матеріалів за посиланням http://selfeducation.alohapro.in.ua/login ;

  5. Логін і пароль для входу до додаткових матеріалів;

7. ПРАВИЛА ТА ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПОСЛУГИ В ШКОЛІ

  1. Оплата за навчання в групі проводиться виключно до першого заняття курсу. Оплата за навчання в групі помісячно, потижнево, погодинно не приймається. Гарантією місця в групі за бажаним графіком є виключно внесення оплати, у розмірі 100% від вартості курсу не пізніше ніж за 5 (п’ять) днів до початку курсу, будь-яким зручним для студента способом. Після оплати за курс студент отримує ALOHA Card, яка є перепусткою на курс. Адміністратор школи має право не допустити до занять того студента, який не має ALOHA Card!

  1.1. Якщо студент бажає придбати 2 та більше курсів, школа дає можливість прийняти участь у системі лояльності – отримати знижки на навчання (актуальний прайс знаходиться у адміністратора офісу). При цьому оплата за другий та більше курсів здійснюється не пізніше другого тижня поточного курсу. Кошти за 2 та більше курсів повернути не можна та треба використати протягом 365 днів з моменту придбання на групові заняття.

  1.2. Повернути 100% вартості курсу студент може лише в перші п’ять днів поточного курсу. З шостого дня навчання грошові кошти не підлягають компенсації. Кошти можуть бути повернені тільки до кінця поточного курсу. В подальшому студент може виключно призупинити навчання, при цьому залишок коштів (грошовий еквівалент залишку кількості занять) може бути лише переведений на депозит*. Датою призупинення навчання вважається день, коли студент особисто повідомив про це адміністратора, що позначається в журналі відвідування занять.

  1.3. Якщо студент пропускає групові заняття, школа надає можливість відпрацювати їх наступним чином: групова консультація викладача-тренера щосуботи поточного курсу, тривалістю 60-90 хвилин після закінчення суботніх занять. Відпрацювати пропущений матеріал в формі групового заняття (відповідне заняття в групі в будь-якому іншому курсі) можна не пізніше 180 календарних днів з дати останнього заняття курсу, в якому навчався студент, при наявності вільного місця в групі.

  1.4. У випадку, якщо протягом першого тижня курсу студент не відвідує заняття та при цьому не виходить на зв’язок з адміністраторами офісу, сума автоматично переходить на депозит*.

  2. Школа самостійно встановлює графік курсів (дату старту курсу та час проведення занять) та залишає за собою право змінювати цей графік, попередивши заздалегідь.

  3. Студент може займатись за обраним курсом виключно по встановленому графіку. Для досягнення максимально високого результату, студент зобов'язаний користуватися всіма інструментами, передбаченими методикою, виконуючи всі завдання викладача-тренера. Школа не несе відповідальності за невідвідування студентом занять. Школа не дає гарантію на оволодіння мовою і не продає знання англійської мови, а надає професійну підтримку розвитку вмінь та навичок володіння мовою.

  4. Особливих знижок школярам, студентам, інвалідам, пенсіонерам, військовим, учасникам бойових дій, держслужбовцям, депутатам, ветеранам війни та праці школа не надає.

  *Депозит діє протягом 100 календарних днів з дати першого заняття поточного (оплаченого) курсу. Кошти депозиту можна використати на будь-які послуги школи, додатково ознайомившись з правилами надання цих послуг. При зміні суми вартості навчання, студент, що відновлює навчання, оплачує різницю між новою вартістю та депозитом.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачеві будь-яким способом стала відома інформація відносно школи та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або до Комерційної таємниці, Користувачу заборонено зберігати, використовувати й поширювати таку інформацію.

  2. Користувач розуміє й погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, у відношенні якої Користувачем самостійно не передбачено обмеження доступу, будь-яка третя особа може одержати доступ до цієї інформації.

9. ІНШІ УМОВИ

  1. Школа має право вносити зміни в дану Угоду у будь-який час в односторонньому порядку без повідомлення Користувача про зміну умов цієї Угоди та / або будь-яких інших умов використання Сайту. Усі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи послуги або Сайт Користувач підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, що діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту. При не погодженні Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту. Діюча редакція Угоди знаходиться на сторінці: https://tickets.alohapro.in.ua/conditions

  2. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку цієї Угоди на наявність змін в ній.

  3. Школа не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даної Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

  4. Користувач надає школі право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги школи або інформацію рекламного характеру.

  5. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даної Угоди, інші частини Угоди будуть залишатися в чинності. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даної Угоди, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

  6. Сайт надається школою "як є". Школа не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну й безпомилкову роботу.

  7. Школа може в будь-який момент і без повідомлення Користувача поступитися своїми правами за даною Угодою третій стороні.

  8. До даної Угоди й відносинам між Школою та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Угоди та використання Сайту.

З правилами и вимогами до організації надання освітньої послуги в школі ознайомлений(а) та згоден(а).

Крім того, я даю згоду школі, на опрацювання моїх персональних даних, і також на використання фото/відео матеріалів з моїм зображенням/участю для внутрішнього користування (аналізу проведених уроків) школою для розміщення рекламних матеріалів в соціальних мережах та інших ЗМІ